Kullanım Sözleşmesi

Kullanıcıların sosyalbakkal ve sosyalbakkal adı altındaki site ve uygulamalara alışveriş yapmadan önce okuması gereken önemli bilgiler aşağıda listelenmiştir.

Sipariş geçilmeden önce mutlaka kullanıcının profil herkese açık hale getirilmelidir.
Kullanıcılar, Türkiye Bayileri ve Türkiye Bayileri adı altında site ve uygulamalarda yaptıkları alışverişlerde bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Lütfen sosyalbakkal'a ve sosyalbakkal adı altında site ve uygulamalara üye olmayın ve bu yazıları kabul etmeyecek ve okumayacaksanız hiçbir anlaşmayı onaylamayın.

Sosyal medya sistemleri sürekli güncellenmektedir takipçi vb işlemlerde hesabınız kapatılabilir lütfen "Yeni Açılmış","Telif İçerikli","Sms ve Mail Onaysız" Hesaplara Takipçi Almayınız.Aynı zamanda sıradan bir hesabın kapanma riski de bulunmaktadır. Lütfen bunları göz önünde bulundurunuz sorumluluk kabul edememekteyiz.

Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz. Girilmesi durumunda oluşacak eksik tamamlanma veya hiç tamamlanmaması gibi durumlarda sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Kapanan hesap,silinen takipçi, ve her türlü sipariş eksikliği konusunda sosyalbakkal.net garanti vermemektedir.

Sosyalbakkal.net bütün işlemlerde aktiflik & düşmeme garantilemez sadece alınan miktarın yüklemesinde sorumludur. Eğer eksik yükleme olursa otomatik kontrol sağlanacak ve hala eksik yüklenmiş olduğu tespit edilir ise manuel olarak tamamlanacaktır.

Sosyalbakkal.net üzerinden alım&satım yapanlar siparişlerinde kendisi sorumludur.

Twitter yabancı bot işlemlerinde lütfen sipariş tamamlandıktan sonra en az 6 saat bekleyip öyle başka bir sipariş geçiniz. Belirtilen sürede beklenilmeden tekrar geçilen siparişlerde oluşacak gönderim olmaması gibi sorunlar tarafınız sorumluluğundadır.

Bot takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur bakım yapılacak süre belli olmamakla birlikte gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir.

Verdiğiniz sipariş maksimum 48 saat içerisinde tamamlanır. Tamamlanmamış siparişleriniz için destek ve takip talebinde bulunabilirsiniz.

Gizli hesaplara verilen siparişlerin durumu "Tamamlandı" olursa geri iade yapılamamaktadır.

Sistem üzerinden geçilen siparişlerin başlama süresi sistemsel yoğunluğa göre değişebilir , ertelenebilir , uzatılabilir.

Dijital ürün olması nedeniyle siparişlerinizden gelen bakiyeler kesinlikle iade edilmemektedir lakin bizimle bir hizmet konusunda anlaştığımızda o hizmet problem yaşayıp kaldırılırsa iade yapılmaktadır.

Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirilmesi, gizlenmesi ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapılması siparişinizin "Tamamlandı" olarak sonuçlanmasına sebebiyet verebilir. Böyle bir durumda iade işlemi yapılamaz.

https://www.sosyalbakkal.net sitesini kullanmadan önce, sitenin kullanımına ilişkin genel kurallar ve yasal sorumluluklar, aşağıdaki koşullar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi'ni okumanız tavsiye edilir.

Sosyalbakkal, kullanıcılarına siteye her girişlerinde kullanıcı sözleşmesi sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Belirtilen koşullar size uymuyorsa lütfen bu sözleşmeyi kabul etmeyin ve bu web sitesini kullanmayı bırakın.

Siteyi kullanarak ve üyelik formunu kişisel bilgilerinizle doldurarak, bu sayfalarda yazılı olan şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Sosyalbakkal, bu sitede ve uzantısında sitede sunulan her türlü hizmet, ürün, kullanım koşulları ve bilgileri önceden haber vermeksizin değiştirme, yeniden düzenleme ve yayınını durdurma hakkını saklı tutar.

Aşağıdaki yazılı suistimal durumlarında site yönetimi kullanıcının siteyi kullanmasını engelleyebilir ve aşağıdaki maddeleri incelemeyen kişi veya kişiler hakkında yasal haklarını saklı tutar.

 

Genel

Madde 1

Sosyalbakkal sitesindeki (https://sosyalbakkal.net) sosyal medya hizmetleri ile ilgili açıklamalar her siparişinizde yazan tutar için geçerlidir ve siparişi veren müşteriler kat sayısının kat sayısının kat sayısına göre artacağını bilmelidir.

Madde 2

Servis açıklamalarında belirtilen açıklamalar tüm servisler için farklılık göstermektedir. Her müşteri sipariş vermeden önce açıklama bölümündeki tüm maddeleri okumuş ve kabul etmiştir. Açıklama kısmının okunmaması durumunda Sosyalbakkal verilen tüm siparişler için iade yapmaz.

Madde 3

Bir hizmet sorunu nedeniyle siparişinizin bir kısmı tamamlanır veya iptal edilirse, Sosyalbakkal siparişiniz için sizlerle iletişim kurar. Bu nedenle sipariş esnasında iletişim bilgilerinizi doğru girmeniz gereklidir.

Madde 4

Sosyalbakkal sitesinde sunulan tüm sosyal medya hizmetleri için garanti verilmemektedir.

Madde 5

Türkiye bayileri verdikleri siparişlerde başkalarını rahatsız edecek herhangi bir işlemde bulunamazlar ve müstehcen, iddaa, kupon, siyaset, şiddet, hakaret, taciz, küfür, yasa dışı içerik barındıran konuları sipariş etmezler. Sipariş verilmesi durumunda bakiyeleri iade edilmeden ve uyarı yapılmadan üyelikleri sonlandırılacaktır. Sosyalbakkal, müşteriler tarafından gönderilen her siparişi incelemek zorunda değildir. Herhangi bir suistimal sonucunda Sosyalbakkal tamamlanan siparişin hiçbir hükmünü kabul etmez ve müşteriyi sorumlu tutar.

Madde 6

Sosyalbakkal üzerinden verilen siparişlerde herhangi bir bağlantının kaldırılması veya değiştirilmesi durumunda Sosyalbakkal iade politikasını kullanmaz ve siparişi iade etmez.

Madde 7

Sosyalbakkal ve uygulamalarına kayıt olup sipariş veren müşteri bu kuralları kabul etmiş sayılır ve herhangi bir şikayette bulunamaz veya herhangi bir hak talep edemez.

Madde 8

Sosyalbakkal, yukarıdaki maddeleri önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Madde 9

Sosyal medya platformları sürekli yenilenmekte ve güncellenmektedir. Güncellemelerle birlikte Sosyalbakkal servislerinin de güncellenmesi gerekiyor. Tüm Sosyalbakkal müşterileri, bu güncellemeler ve gönderim sürelerindeki değişiklikler ve problemlerden kaynaklanan gecikmeleri kabul etmelidir. İtiraz durumunda Sosyalbakkal iade koşullarını kullanmama hakkını saklı tutar.

Madde 10

Sosyal medya servislerini kullanan Sosyalbakkal müşterilerinin hesaplarının kapatılması, gönderilerinin silinmesi vb. gibi sosyal medya şirketlerinin iradesi dahilinde hesaplarına herhangi bir işlem yapılması durumunda Sosyalbakkal herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte ve iade koşullarını saklı tutmaktadır. Sosyalbakkal . Sosyalbakkal servisleri sadece serviste belirtilen miktarları tamamlamakla yükümlüdür. Hesapların yukarıda belirtilen durumlarda işlenmesi durumunda Sosyalbakkal sorumluluk kabul etmez.

Madde 11

Sosyalbakkal müşterileri, e-postası onaylanmayan, sms doğrulaması yapılmayan ve yeni açılan hesaplara sipariş verilmemesi gerektiğini bilmelidir.

Madde 12

Sosyalbakkal'daki tüm hizmetler ve web siteleri bilgisayar yazılımı tarafından işlenir. Sosyalbakkal üzerinde herhangi bir güvenlik açığı varsa ve bildirilmediği takdirde ilgili Sosyalbakkal müşterisi hakkında yasal işlem başlatılacak ve hesabı uyarı ve ücret talep edilmeden kapatılacaktır.

Madde 13

Sosyalbakkal , Sosyalbakkal'daki tüm siparişlerde herhangi bir aktivite veya azalma garanti etmez.

Madde 14

Sipariş kesinleşmeden aynı profil/kullanıcı adı/bağlantı üzerinde ikinci bir sipariş oluşturulmamalıdır. Bu işlem yapılırsa harcanan miktar yakılabilir, işlemler gecikebilir ve ücret iade edilmeyebilir. Sosyalbakkal  başvurularına kayıt olan ve sipariş veren herkes bu kuralları kabul eder ve herhangi bir şikayette bulunamaz veya herhangi bir hak iddia edemez.

Madde 15

Sosyalbakkal üyeleri aktif destek talebi varken yeni destek talepleri oluşturmak, hatalı veya üst üste girilen siparişlerde ve/veya servis süreleri değişiminde diğer üyelerimize verilecek hizmeti aksatacak şekilde destek ekibi ve sistemde yoğunluk yaratması ve argo ve saldırgan tutumlar gösterilmesi halinde Sosyalbakkal üyeliği sonlandırılır

Genel Şartlar

1.a Sitede yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına aykırı beyanlar ve Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı bilgilere yer vermek.

1.b Site içeriğinin tamamen veya kısmen izinsiz kopyalanması.

1.c Kullanıcılara verilen veya kendileri tarafından belirlenen kullanıcı adı, şifre, kullanım hakları gibi bilgilerin üçüncü kişi veya kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanılmasından) doğabilecek her türlü zarardan doğrudan kullanıcı sorumludur. kullanıcı dışındaki kişiler tarafından verilen bilgiler). Aynı şekilde kullanıcı, internet ortamında başka bir kişinin IP adresi, e-posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgilerini kullanamaz ve diğer kullanıcıların özel bilgilerine izinsiz olarak erişemez veya bunları kullanamaz. Kullanıcı, bu kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu kabul etmiş sayılır.

1.d Site güvenliğini tehdit edecek yazılımlar kullanmak, sitenin çalışmasını engellemek, faaliyetlerde bulunmak, spam gibi uygulamalar yapmaya çalışmak, bilgi almak, silmek, değiştirmek.

1.e Site kullanıcılarını rahatsız etmek, site kullanıcılarını manipüle etmek veya teşvik etmek için yanlış ve etik olmayan e-posta, sms ve diğer bildirimleri kullanmamak.

Yukarıdaki maddeleri dikkate almayan kişiler, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu kabul etmiş sayılırlar.

Kullanım Şartları

2.a Sosyalbakkal web sitelerinin ve uygulamalarının genel görünümü ve tasarımı ile web sitesindeki tüm bilgiler, resimler, Sosyalbakkal markası ve diğer markalar, Sosyalbakkal adı, logosu, simgesi, açıklayıcı, yazılı, elektronik, grafik veya makine tarafından okunabilir teknik veriler ve uygulamalar, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş yöntemi ve iş modeli dahil tüm materyallerin ve fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. web sitesindeki materyaller; Önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir dile çevrilemez, lisanslanamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ve kod ve yazılım dahil dağıtılamaz. Sosyalbakkal web sitelerinin ve uygulamalarının tamamı veya bir kısmı başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine, eylemler hukuki ve cezai sorumluluk gerektirir. Burada Sosyalbakkal tarafından açıkça verilmeyen diğer tüm haklar saklıdır
2.b Sosyalbakkal ve uygulamalarına yönelik tüm eleştiriler Sosyalbakkal ve uygulamalarına aittir.

 

Sorumluluklar

3.a Kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için Sosyalbakkal ve uygulamalarını ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret saati, saati, görüntülenen sayfalar) takip edilebilir.

3.b Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin Sosyalbakkal web sitelerini veya uygulamalarını kullanmasını engelleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz ve sunucuları veya veri tabanlarını zorlayacak, zarar verecek veya kilitleyecek programlar yükleyemez. Hile yapmaya teşebbüs edemezler. Bulunursa üyeliği sonlandırılır ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu kabul eder.

3.c Kullanıcılar, Sosyalbakkal yönetimi ile yapılan mesaj ve konuşma kayıtlarını Sosyalbakkal yöneticilerinin izni olmadan yedekleyemez, saklayamaz ve paylaşamaz. Sosyalbakkal tüm gizlilik hakkını saklı tutar.

3.d Üyelik iptali ve hesap silme işlemi kullanıcı tarafından destek talebi oluşturularak yapılabilir. Sosyalbakkal web sitelerine ve uygulamalarına üyeliğini sonlandıran kullanıcının yetkisi geri alınır. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri alınamayacağını kabul eder. Sosyalbakkal web sitelerinde ve uygulamalarında kullanıcı tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silme yetkisi Sosyalbakkal web sitelerinin ve uygulamalarının yöneticilerine aittir. Kullanıcı, silinen kayıtlar için herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

3.e Sosyalbakkal web siteleri ve uygulamaları, Sosyalbakkal yetkililerinin kontrolü altında olmayan diğer web sitelerine bağlantılar veya referanslar içerebilir. Sosyalbakkal web siteleri ve uygulamaları, bu sitelerin içeriğinden veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

3.f Sosyalbakkal web siteleri ve uygulamaları, web sitelerinde veya uygulamalarda kullanıcı tarafından kayıt formunda belirtilen adres, e-posta adresi, sabit ve cep telefonu hatları ve diğer iletişim bilgileri aracılığıyla mektup, e-posta, SMS ile gönderilebilir. veya daha sonra kendisi tarafından güncellenebilir. telefon görüşmesi ve sair yollarla iletişim, pazarlama, bilgilendirme ve sair amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkına sahiptir. Kullanıcı, işbu sözleşmeyi kabul etmekle, aksine bir yazılı bildirim olmadığı sürece Sosyalbakkal web sitelerinin ve uygulamalarının yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan eder.

3.g Sosyalbakkal web sitelerinin ve uygulamalarının belirli yerlerinde, o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar bu kuralları peşinen kabul etmiş sayılır.

3.h Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliğini korumak için aldığımız önlemleri ve bu konudaki genel politikamızı okumak için lütfen "Kullanım Sözleşmesi" sayfasını okuyunuz. Kullanıcı, hizmetten yararlanmaya başladığı andan itibaren işbu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi için bir hüküm oluşturacağını kabul eder. Kullanıcı, işbu sözleşme ile üstlendiği yükümlülüklerin ihlali nedeniyle Sosyalbakkal web siteleri ve uygulamalarının uğrayacağı her türlü zararı tazmin etmeyi kabul eder. Sosyalbakkal web sitelerinin ve uygulamalarının, kullanıcının sözleşmeyi ihlali nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü kişilere ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezalarını kullanıcıya rücu etme hakkına sahiptir.

Hizmet Sürekliliği

 

4.a Sosyalbakkal ve uygulamaları, taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için bu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklikler yapabilir. Türkiye Bayileri ve uygulamaları hiçbir gerekçe göstermeksizin tek taraflı olarak sundukları hizmeti kalıcı veya geçici olarak durdurma, siteyi Türkiye Bayileri uygulamalarında bakiye ve kredileri geri ödemeden çalıştırma, erişimi kapatma ve hizmetin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkına her zaman sahiptir. . Kullanıcı, sözleşmede yazılı olan her maddeyi bu şartlar dahilinde kabul eder ve siteye bu şartlar dahilinde kayıt olur. Sosyalbakkal ve uygulamaları aynı link altında yeni bir tarih güncellemesi ile sitede yayınlanacak, herhangi bir değişiklik olması durumunda mevcut kullanım koşulları, gerekli görülmesi halinde kullanıcılara e-posta veya sms ile bilgi verilecektir. Yenilenen mevcut kullanım koşulları Sosyalbakkal ve uygulamalarında yayınlandıkları andan itibaren geçerli olacak ve Sosyalbakkal ve uygulamalarının hizmet kullanımı o andan itibaren yenilenen kullanım koşullarına tabi olacaktır. Sosyalbakkal veya uygulamalarına bu sözleşme hükümlerine aykırı materyal gönderen üyenin üyeliği, Sosyalbakkal ve uygulamaları tarafından herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın tek taraflı olarak sonlandırılabilir.

4.b Sözleşmenin yürürlüğe girmesi Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı, bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmeti aldığı veya sipariş verdiği andan itibaren Sosyalbakkal'ın sözleşme ve uygulamalarına uymayı taahhüt etmiş sayılır. Üyeliğin sona ermesi veya işbu sözleşmede sayılan fesih koşullarından herhangi birinin gerçekleşmesi ile herhangi bir uyarıya gerek kalmaksızın sözleşme kendiliğinden feshedilecektir.

Gizlilik anlaşması

Madde 1

Sosyalbakkal üyeleri tarafından sitede yapılan işlemlere ve uygulamalara ilişkin kayıtlar kesinlikle gizli tutulmakta ve kesinlikle üçüncü kişi, kurum veya kuruluşlarla paylaşılmamaktadır.

Madde 2

Siparişleriniz servis sağlayıcılarla paylaşılır. Ancak resmi devlet kurumları tarafından talep edilmesi halinde kayıtlar resmi devlet kurumu yetkililerine sunulabilir.

Madde 3

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, sitede bakiye yükleyen müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Sosyalbakkal ve uygulamalarında veya hizmet veren firmaların sunucularında tutulmamaktadır.

Madde 4

Bu sayede banka, online ödeme sistemleri ve cihazınız arasında ödemeye yönelik tüm işlemler Sosyalbakkal'daki arayüz ve uygulamaları üzerinden yapılır.

Madde 5

Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize her zaman ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri erişebilir ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilir. Bu bilgilere başka birinin erişmesi ve değiştirmesi mümkün değildir.

Madde 6

Sosyalbakkal ve uygulamalarına kayıt olmanız veya başarılı bir sipariş oluşturmanız, sitemizin duyurularımızı e-posta adresinize ve telefon numaranıza iletmesine izin verdiğiniz anlamına gelir. Kullanıcılar, Sosyalbakkal ve uygulamalarına bildirimde bulunsalar dahi diledikleri zaman duyuru listesinden çıkma hakkına sahiptir.

Geri ödeme politikası

 

Sosyalbakkal'a ve uygulamalarına yüklenen her bakiye, kredi veya ödeme Sosyalbakkal ve uygulamaları tarafından geri ödenemez, ancak gerekli görüldüğünde Türkiye bayileri ve uygulama yöneticileri geri ödeme yapar. Sosyalbakkal'a yüklenen bakiyeler ve başvuruları veya Sosyalbakkal'a yapılan ödemeler ve başvuruları sadece Sosyalbakkal ve uygulamalarında kullanılabilir.

Instagram/Twitter/Facebook vb. Sosyal medya platformları gibi sosyal medya platformlarının ne zaman güncellenebileceğini bilmiyoruz, herhangi bir azalma olması durumunda servis sağlayıcı tazminat ödemedikçe iade yapılamaz.

Sosyalbakkal uygulamalarının yönetici ve çalışanlarına yönelik hakaret veya suiistimal tespit edilirse üyeliklerine yapılan ödeme, bakiye ve kredilere el konulur ve Sosyalbakkal ve uygulamaları gönderilen takipçi veya beğenileri geri çekme hakkını saklı tutar.

Sosyalbakkal kapsamında çalıntı kredi kartı veya farklı yöntemlerle başkası adına ödeme yapan kişilerin hesapları ve başvuruları sebep belirtilmeden kapatılacaktır.

Siparişleriniz sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Siparişin tamamlanmaması/kısmen tamamlanmaması durumunda sistem otomatik olarak para iadesi yapacaktır.

Sosyalbakkal'daki uygulamalara kayıt olan her müşteri yukarıdaki kural ve koşulları kabul eder ve şikayette bulunamaz veya hak talep edemez.

Sosyalbakkal, kullanım şartlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Saygılarımızla, Sosyalbakkal ekibi.