Twitter Türk Takipçi Satın Almak

Sosyal bakkal farklı ile Türkiye lokasyonlu gerçek twitter hesapları için sipariş verebilir ve kurumsal/bireysel twitter hesabınızı kısa süreler içerisinde yüksek kitlelere ulaştırabilirsiniz. Seçtiğiniz alanda "Satın Al" butonuna tıklayarak ödeme ekranı sonrasında sipariş ekranında belirttiğiniz telefon numaranıza siparişinize ilişkin bilgilendirme SMS'i iletilmektedir.

Ne kadar sürede yüklenir ?

Twitter Türk Takipçi kategorimizde geçtiğiniz siparişleriniz sistem yoğunluğuna bağlı olarak mümkün olan en kısa süreler içerisinde tamamlanmaktadır. Bu süreler kimi zaman 15 saniye kimin zamanlarda ise 1 saat , 2 saat gibi süreler arasında değişkenlik gösteriyor olması nedeniyle geçilen siparişlerde net bir süre bilgisi iletilememektedir. Sosyal bakkal olarak Twitter Türk Takipçi kategorimizdeki siparişlerimizde 24 saati doldurmuş fakat tamamlanmamış siparişlerimiz için destek talep etmenizi rica etmekteyiz.

Düşüş yaşanır mı ?

Takip işlemi yapan hesaplar aktif hesaplar olması nedeniyle gönderim tamamlandıktan sonra hesabınızı beğenmişler ise takip etmeye devam edebilirler. Fakat tabiki caizse "ben bu hesabı niye takip ettim" gibi bir düşünceye kapılıp hesabınız ve paylaşımlarınızı beğenmezler ise düşüş olması kuvvetle muhtemeldir.

Sipariş verilmeden önce nelere dikkat edilmeli ?
Sipariş geçilen hesap gizlide olmaması gerekmektedir. Sipariş süreci boyunca gizlide olan, kullanıcı adı değiştirilmiş, veya başka bir yerden sipariş geçilmiş hesaplarda sistem sipariş tamamlandı olarak algılayabilmekte ve iadesi yapılmamaktadır. Bu gibi durumlarda sorumluluk müşterilerimize aittir. Bu nedenle sipariş verilmeden önce bu hususlara dikkat edilmesi önemle rica olunur.