Instagram Türk Beğeni

Tercih ettiğiniz instagram gönderinize ait link ile sipariş verebilirsiniz. Girdiğiniz linke tercih edilen paket tutarı kadar beğeni sistem tarafından işlenmektedir. Sistem yoğunluğuna bağlı olarak siparişiniz işleme alınır ve tüm süreç hakkında bilgilendirilirsiniz. Siparişiniz alındığında sms, tamamlandığında tamamlandığına dair sms gönderimi sistem tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle siparişiniz esnasında güncel numaranızı girmeye özen gösteriniz.

 

Türk Beğeni Gerçek mi ?

Türk beğeni paketimizde yer alan hesaplar geçmiş dönemde kullanılmış fakat artık kullanılmayı bırakmış, bir nevi botlaşmaya başlamış hesaplar olabilmektedir. Bunun yanında hala aktif olarak kullanılmaya devam eden hesaplarda yer alabilmektedir. Otomatik sistem olması nedeniyle kimi zaman hiç post paylaşımı yapmamış veya bot görünüme sahip hesaplardan da beğeni gelebilmektedir. Sosyalbakkal sistemine yapılan saldırılar sonucu kimi zaman nadiren de olsa az sayıda yabancı kullanıcılar karışabilmektedir. Bu durum yüz beğeni siparişinde bir veya iki adet gibi örneklendirilebilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra bu kişileri engelleyerek sonraki siparişlerinize gelmelerinin önüne geçebilirsiniz.
 

Beğeni Ne zaman Gelir ?
Sistemsel yoğunluğa bağlı olarak gönderim sürelerinde değişkenlik olabilmektedir. Kimi siparişlerimiz yoğunluk mevcut değilken bir dakika içerisinde tamamlanabiliyor olmasına rağmen yoğunluk yaşandığı saatlerde siparişlerin gönderim süreleri bir kaç saati bulabilmektedir. Gönderim sağlanana kadar tüm süreç boyunca sitemiz sipariş sorgulama alanı üzerinden siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Buna ek olarak sipariş bilgilendirme mesajı ile sipariş girdiğinizde yazdığınız numaranıza bilgilendirme mesajları da iletilmektedir. Bu mesajlar ile siparişinizin güncel durumu hakkında bilgiler edinebilirsiniz.