Instagram Otomatik Beğeni Nedir ?

Türk Otomatik Beğeni paketimiz ile vereceğiniz siparişlerde açıklamada belirtilen ödeme periyodu ve gönderi adetine göre yapacağız her instagram paylaşımınızda otomatik beğeni paketimizden faydalanabilirsiniz. Otomatik beğeni kullanarak sizleri her gönderiniz için sitemize girerek yeniden sipariş verme derdinden kurtarıyoruz.

Otomatik Beğeni Nasıl Çalışır ?

Siparişiniz onaylanması sonrasında sistemimiz belirli aralıklar ile profilinizi ziyaret ederek yeni gönderi denetimi yapar. Yeni gönderi tespit edilmiş ise anında sipariş işleme alır ve yeni gönderinize paketinizde seçtiğiniz tutar kadar beğeni gönderir. Her gönderide sitemize gelerek yeni sipariş vermek ve ücret ödemek derdinden kurtulmuş olursunuz.

Otomatik Beğeni Süresi Var Mı ?

Haftalık, aylık ve süresiz seçenekleri tercih edebilirsiniz. Haftalık instagram otomatik beğeni paketinde siparişiniz sonrasında 7 gün boyunca paylaştığınız gönderilere otomatik beğeni ulaşacaktır. Aylık planlama da aynı şekilde çalışmaktadır. Süresiz paketimizde beliritlen adet gönderi sayısına kadar beğeni göndermeye devam eder. Belirtilen gönderi sınırına ulaşıldığında sipariş tamamlandı olacaktır. Aylık veya haftalık paketlerimizde gönderi adeti limitlendirilmiş ise süre dolmadan gönderi limitine ulaşıldığında sipariş tamamlandı olmaktadır.