Sık Sorulan Sorular Title

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Satın alma işlemi nasıl yapılır?
Sitemizde üye olduktan sonra tüm süreç otomatik işler. Ödemeleriniz otomatik onaylanır verdiğiniz siparişler otomatik işleme alınır ve sonuçlandırılır. Yapmanız gereken tek işlem üye olmaktır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken telefon numarasının doğru girilmesidir. Aksi halde sistemimiz 24 saatte bir kontrol ederek telefon numarası onaylanmamış üyelikleri silmektedir. Silinen üyeliğin geri dönüşü mümkün değildir.
Ürünlerin iade hakkı var mıdır?
Her üründe ve sistemde her müşteriyi memnun etmek tabiki mümkün olmadığından, yükleme yapılan ücret 24 saati geçmemiş ise ödeme yöntemine göre iade ( kredi kartı ile ödenmiş ise kredi kartına iade, havale/eft ise banka hesabınıza iade ) yapılabilmektedir.
Daha önce hiç bu tarz bir site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?
Tüm servislerimiz için destek talebi oluşturulması halinde kullanımı hakkında bilgi vermekteyiz.
Hangi ödeme yöntemlerini kullanıyorsunuz ?
6493 Sayılı Kanun çerçevesinde faaliyet gösteren lisanslı bir ödeme kuruluşu olan PAYTR altyapısı ile kredi kartı ödemeleri ve direkt bankadan Havale-Eft kabul edebiliyoruz. Destek talebi açılarak farklı bir ödeme yöntemi istenilmesi halinde +10 farklı ödeme yöntemi sunabilmekteyiz.
Size neden güvenelim ?
2017 tarihinden beri Türkiye Cumhuriyeti'ne bağlı yasal olarak hizmet vermekteyiz. Buna binaen 6493 Sayılı Kanun çerçevesinde faaliyet gösteren lisanslı bir ödeme kuruluşları ile ortak çalışmaktayız. Bize karşı bir güvensizlik hissetmeniz durumunda iletişime geçebilirsiniz. Suistimal edilmesi riski bulunduğu için yasal vergi bilgilerimizi sitemizde paylaşamıyoruz. Fakat bize güven vermeniz halinde isteğiniz doğrultusunda firmamız hakkında bilgi verebiliriz.