Instagram Takipçi Almak

Instagram hesaplarınızı gerçek sosyal bakkal katkıları ile gerçek ve organik kitleler sayesinde milyonlara ulaştırmanız bir adım uzağınızda !

Tek yapmanız gereken tercih ettiğiniz miktarı seçerek "Satın Al" butonuna tıklamanızdır. Almış olduğunuz takipçileriniz gün içerisindeki yoğunluk dikkate alınarak en kısa süreler içerisinde hesabınıza yüklenmektedir.

Ne kadar sürede yüklenir ?

Sistem yoğunluğu ve planlı olmayan instagram güncellemesi kaynaklı net süre verilememektedir fakat genel olarak takipçi servislerimiz 0 - 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Organik takipçi servislerimizde ise bu süre 1 - 5 gün arasında değişkenlik göstermektedir.

Organik Takipçi Nedir ?

Organik takipçi çeşitli çekiliş sayfaları vasıtası ile kasılan takipçilerdir. Sizler bir organik takipçi siparişi verdiğinizde kullanıcı adınız çekiliş sayfalarımızda listeye alınır ve uygun bir çekiliş işleminde takipçileriniz gelmeye başlar. Vereceğiniz adet miktarına bağlı olarak tamamlanma süreleri değişkenlik gösterebilmektedir. Sosyal bakkal olarak 01.05.2020 tarihi itibari ile 24 saat içerisinde 5000 adet organik takipçi iletebilme kapasitesine sahip olduğumuzu bildirmekten mutluluk duyarız.

Düşüş olur mu ?

Organik servislerimiz çekiliş sayfaları üzerinden gönderiliyor olması nedeniyle aktif kitlelerdir. Bu nedenle çekiliş bitiminde sayfanızı beğenmezler ise takibi bırakabilirler. Bot servislerde ise instagram algoritmasına bağlı olarak hesaplar instagram ağına takılması halinde düşüş yaşanabilmektedir. Bu düşüşlerin garantisi verilemiyor ve instagram algoritması henüz tamamen çözülemiyor olması nedeniyle ne kadar düşüleceği hakkında net bir bilgi iletilmesi güçtür. Kimi siparişlerimizde düşüş %10 olarak gözükürken kimi siparişlerimizde bu miktar %70'lere ulaşabilmektedir.

Düşen miktar iade ediliyor mu ?

Takipçi servislerimizde sipariş geçilen pakete göre ek olarak hediye gönderim yapılabilmektedir. Bu gönderimler olası düşüşler göz önüne alınarak yapılmaktadır. Buna ek olarak müşteri memnuniyeti adına sipariş paketine göre kimi zamanlarda yüzdelik telafi yapılabilmektedir. Garantili servislerimizde ise bu telafi gün ve yüzdelik olarak bölünmektedir.

Garantili servis nedir ?

Yaşayacağınız olası düşüşlere karşı 7 gün, 10 gün, 30 gün gibi garanti verilmektedir. Bu garanti süreleri dahilinde sipariş paketinize göre yüzdelik olarak düşen tutarın tekrar gönderimi yapılmaktadır. Tekrar gönderimde ek ücret talep edilmemektedir.

Sipariş vermeden önce nelere dikkat edilmeli ?

Sipariş verilecek hesap gizlide olmaması gerekmektedir. Sipariş süreci boyunca başka bir siteden veya sosyal bakkal içerisinde aynı kullanıcı adına yeni bir sipariş girilmemeli ve devam eden siparişi olan hesabın kullanıcı adı değiştirilmemelidir. Bu şartları yerine getirmeyen hesaplara takipçi gönderimi yapılırken sistem "Tamamlandı" olarak algılayabilmektedir. Bu gibi durumlarda kullanıcı hatası olması nedeniyle ücret iadesi yapılamamaktadır.