Merhaba :)
Buraya kadar geldiyseniz kurumsal cümlelerde sizleri yormak istemiyoruz. Öncelikle kısaca ne zaman başladık bugün neredeyiz bunları size anlatalım istiyoruz. Sonrasında da buraya kadar gelmiş ve bu yazıyı hala okuyor olmanız nedeniyle samimiyetinize dayanarak izniniz ile biraz sitemvari, birazda açıklayıcı servis tanıtımımızı yapmak istiyoruz.

Sosyal bakkal 28 Haziran 2018 de faaliyetlerine başlamıştır. O günden bu güne değiştirmediğimiz te kırmızı çizgimiz müşterilerimize karşı hızlı yanıt ve anlayışlı karşılamadır. Müşterilerimiz sadece kurumsal firma-müşteri ilişkisinden ziyade bir danışman gibi yaklaşımımızdan ötürü olsa gerek, bizleri kabul etmiştir. 2018 yılından beri bizi tercih eden o nadide insanlara da buradan teşekkürlerimizi iletmeyi kendimize borç biliriz :)

 

2020 yılında sosyal bakkal olarak altyapı yenileme kararı verdik. Buna en büyük sebep müşterilerimizden gelen bayilik talepleriydi. 20 Mayıs 2020 de artık bayilerimize özel giriş alanı verebilen ve bayilerinden toplu siparişler kabul eden bir siteydik.

Şuan ise ilk günkü heyecan ve istek ile aynı şekilde çalışmaya devam ediyor ve servis kalitelerimizi arttırıyoruz. Fakat bazen sorunlarda yaşamıyor değiliz. Dedik ya sitemvari diye. Bazı platformlar (adını şimdi söylemeyelim) sürekli kendilerini güncelliyorlar. Sürekli engellemeye çalışıyorlar bazı şeyleri. Yapabiliyorlar mı ? Biz hala aktifiz :) Değişen algoritmalar ve sistem güncellemeleri nedeniyle bazı siparişlerimizde tam bu nedenle nadiren gecikebiliyor. Ama yine de seneler önce nasılsa aynı şekilde üzerine düşüyor ve konuyu hallediyoruz. Eski müşterilerimiz bizleri tanıyor, biliyor. Aramıza yeni katılan değerli aile üyemiz, bu şekilde güncellemeler nedeniyle geciken siparişin olursa lütfen telaş yapma ve bize yaz :) 

 

Seni seviyoruz.